UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

„Zawsze uwielbiałam wysokiej klasy kampanie reklamowe L'Oréal Paris i jestem zachwycona, że przypadł mi zaszczyt reprezentowania marki, która stale podkreśla wartość kobiety.”

JenniferLopez dla l'Oréal Paris

Poznaj jej biografię, drogę do kariery i pasje.

WSZYSCY AMBASADORZY

Jennifer na srebrnym ekranie...

Jennifer rozpoczęła karierę jako tancerka. Swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu postawiła w 1986 roku, występując w obrazie „My Little Girl”. Jej kariera nabrała prawdziwego tempa w 1997 roku, gdy za główną rolę w filmie „Selena” została nominowana do Złotych Globów. Od tamtej pory regularnie pojawiała się na srebrnym ekranie. „Cela”, „Pokojówka na Manhattanie”,
„Zatańcz ze mną” czy „Sposób na teściową” gdzie wystąpiła u boku Jane Fondy to tylko niektóre z produkcji, w jakich mogli oglądać ją polscy widzowie. Najnowszym projektem wszechstronnej Jennifer jest jej udział w „Amerykańskim Idolu”, gdzie zasiada w jury obok m.in. Stevena Tylera, wokalisty zespołu rockowego Aerosmith.

... i na scenie

Dwa lata po sukcesie „Seleny” Jennifer rozpoczęła karierę muzyczną. Jej debiutancki album „On the 6” szybko trafił na pierwsze miejsce listy Billboard 200*. Rok później Lopez zdobyła nagrodę MTV Europe Award (w kategorii najlepsza artystka), której nie wypuszczała z rąk przez dwa kolejne lata. Wielkim sukcesem okazał się dla Jennifer rok 2001 – film „Powiedz tak” z jej udziałem okazał się najbardziej dochodową produkcją w Stanach Zjednoczonych, a jej album „J.Lo” trafił na pierwsze miejsca list przebojów. Dzięki tym wyróżnieniom Lopez stała się pierwszą kobietą w historii, której film i album zyskały miano najlepszych w jednym tygodniu. Sukces powtórzyły kolejne albumy artystki: „J to tha L-O!: The Remixes” (2002), który stał się pierwszym w całości poświęconym remiksom albumem, debiutującym na pierwszym miejscu Billboard 200, oraz „This is me…Then” (2002) i „Rebirth” (2005), które podobnie jak poprzednie albumy uplasowały się na pierwszej pozycji tej najsłynniejszej listy hitów. W 2007 roku Jennifer wydała swój pierwszy w całości hiszpańskojęzyczny album „Como ama una mujer” (hiszp. Jak kocha kobieta).

Kobieta wszechstronna

Działalność J.Lo nie ogranicza się jedynie do sceny i planu filmowego. Artystka prowadzi własną restaurację kubańską, a także posiada autorską linię ubrań i dodatków. Jest też silnie zaangażowana społecznie. Swoją pasję, jaką jest ulepszanie świata, Lopez realizuje pracując z dziećmi w Fundacji Maribel – organizacji charytatywnej, którą założyła wraz z siostrą, Lyndą. Misją Fundacji sióstr Lopez jest poprawa stanu zdrowia oraz zapewnienie lepszego bytu kobietom i dzieciom, jak również podniesienie poziomu dostępnej dla nich opieki medycznej. Prywatnie Jennifer jest fanką jogi i tenisa, a także mamą dwuletnich bliźniaków: Emmy i Maxa.

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: