UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

„Wszyscy ludzie mają piękne wnętrza, musimy tylko znaleźć czas, żeby ich poznać.”

Eva Longoria dla l'Oréal Paris

Poznaj jej biografię, drogę do kariery i pasje.

WSZYSCY AMBASADORZY

Kariera pełna sukcesów

Nominowana do nagrody Złotego Globu i laureatka Alma Award, Eva Longoria jest przede wszystkim znana z roli Gabrielle Solis w kultowym serialu „Gotowe na wszystko”. Serial ten pokazywany jest w 208 krajach na całym świecie i otrzymał dwa Złote Globy oraz Screen Actors Guild. Eva jest również twarzą kampanii reklamowej PepsiCo, Inc., podpisała też kontrakt z Bebe Sport. Eva Longoria otrzymała niedawno nagrodę People’s Choice Award w kategorii „Ulubionej żeńskiej gwiazdy telewizji”. W 2005 roku znalazła się na liście „50 najpiękniejszych osób na świecie” magazynu People, a w 2006 roku wśród „100 najpiękniejszych osób na świecie”. Uzyskała tytuł „celebrytki roku”, przyznawany przez magazyn Rolling Stone oraz dwa razy z rzędu tytuł „najseksowniejszej kobiety na świecie”, przyznawany przez magazyn Maxim w corocznym zestawieniu Top 100.

Nie tylko aktorstwo

W 2006 i 2007 roku Eva Longoria prowadziła galę ALMA Awards organizowaną przez National Council of La Raza na kanale ABC - ceremonię, podczas której przyznawane są nagrody artystom latynoskim. Dzięki niej, ceremonia zyskała największą oglądalność od momentu powstania. Eva Longoria realizuje projekty producenckie z Brittany Olsen z Unbelievable Entertainment, firmy, która sprzedaje programy telewizyjne do kanałów VH1 i ABC. We współpracy ze sławnym szefem kuchnii Toddem English oraz restauratorami J.T. Torregiani i Jonas Lowrance, Eva Longoria otworzyła niedawno Beso, restaurację w Hollywood, serwującą najwyższej klasy współczesną kuchnię.

Działalność charytatywna

Eva Longoria aktywnie wspiera: National Center for Missing and Exploited Children: stowarzyszenie mające na celu walkę z wykorzystywaniem dzieci oraz wspierające poszukiwania zagubionych dzieci; Padres Contra el Cancer: stowarzyszenie mające na celu poprawę jakości życia dzieci latynoskich borykających się z rakiem; Project HOME: stowarzyszenie, które pomaga ludziom bezdomnym.

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: