UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

Close

„Wszyscy ludzie mają piękne wnętrza, musimy tylko znaleźć czas, żeby ich poznać.”

Eva Longoria dla l'Oréal Paris

Poznaj jej biografię, drogę do kariery i pasje.

WSZYSCY AMBASADORZY

Kariera pełna sukcesów

Nominowana do nagrody Złotego Globu i laureatka Alma Award, Eva Longoria jest przede wszystkim znana z roli Gabrielle Solis w kultowym serialu „Gotowe na wszystko”. Serial ten pokazywany jest w 208 krajach na całym świecie i otrzymał dwa Złote Globy oraz Screen Actors Guild. Eva jest również twarzą kampanii reklamowej PepsiCo, Inc., podpisała też kontrakt z Bebe Sport. Eva Longoria otrzymała niedawno nagrodę People’s Choice Award w kategorii „Ulubionej żeńskiej gwiazdy telewizji”. W 2005 roku znalazła się na liście „50 najpiękniejszych osób na świecie” magazynu People, a w 2006 roku wśród „100 najpiękniejszych osób na świecie”. Uzyskała tytuł „celebrytki roku”, przyznawany przez magazyn Rolling Stone oraz dwa razy z rzędu tytuł „najseksowniejszej kobiety na świecie”, przyznawany przez magazyn Maxim w corocznym zestawieniu Top 100.

Nie tylko aktorstwo

W 2006 i 2007 roku Eva Longoria prowadziła galę ALMA Awards organizowaną przez National Council of La Raza na kanale ABC - ceremonię, podczas której przyznawane są nagrody artystom latynoskim. Dzięki niej, ceremonia zyskała największą oglądalność od momentu powstania. Eva Longoria realizuje projekty producenckie z Brittany Olsen z Unbelievable Entertainment, firmy, która sprzedaje programy telewizyjne do kanałów VH1 i ABC. We współpracy ze sławnym szefem kuchnii Toddem English oraz restauratorami J.T. Torregiani i Jonas Lowrance, Eva Longoria otworzyła niedawno Beso, restaurację w Hollywood, serwującą najwyższej klasy współczesną kuchnię.

Działalność charytatywna

Eva Longoria aktywnie wspiera: National Center for Missing and Exploited Children: stowarzyszenie mające na celu walkę z wykorzystywaniem dzieci oraz wspierające poszukiwania zagubionych dzieci; Padres Contra el Cancer: stowarzyszenie mające na celu poprawę jakości życia dzieci latynoskich borykających się z rakiem; Project HOME: stowarzyszenie, które pomaga ludziom bezdomnym.

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: