UWAGA: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ. Brak reakcji oznacza akceptację polityki cookies.

X

„Uwielbiam pracować z osobami kreatywnymi. Ich wizje są dla mnie inspiracją”.

Doutzen Kroes dla l'Oréal Paris

Poznaj jej biografię, drogę do kariery i pasje.

WSZYSCY AMBASADORZY

Ikona doceniana przez największych

W wieku 22 lat Doutzen Kroes stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych top modelek. Jej pierwsze kroki w karierze są imponujące. Doutzen pojawiła się na okładkach największych magazynów: Vogue (Włochy, Francja, USA), Numéro, Harper’s Bazar, V Magazine, Dazed oraz Confused… Po ukończeniu studiów, pochodząca z Holandii Doutzen Kroes w pełni poświęca się karierze modelki. Pierwsza okładka, na której się pojawia w Paryżu, jest dla magazynu Numéro.

Rozwój kariery

Jej profesjonalizm i promienna uroda pozwalają jej na rozpoczęcie błyskawicznej kariery. Współpracuje z największymi fotografami, takimi jak Steven Meisel, Mario Testino, Craig Mc Dean, David Sims, Patrick Demarchelier, Inez Van Lammsweerde i Vinodh Matadin, Mario Sorrenti i Glen Luchford. Doutzen Kroes urzeka również wielkich kreatorów mody. Łącząc wyjątkową naturalność, świeżość i promienność zachwyca projektantów, fotografów i modową prasę. W 2005 roku czytelnicy vogue.com przyznali jej tytuł modelki roku. Doutzen Kroes mieszka obecnie w Nowym Jorku i Paryżu.

Działalność charytatywna Doutzen

Poza wybiegami, Doutzen Kroes bierze udział w akcjach charytatywnych i ekologicznych oraz angażuje się w działalność takich organizacji jak UNICEF, Greenpeace czy WWF.

Zarejestruj się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera L'Oréal Paris: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Zamknij

WYPISZ SIĘ Z NEWSLETTERA

Zamknij

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.

Nie pamiętasz hasła?

Zamknij

Aby otrzymać przypomnienie na e-mail,
wpisz swój adres poniżej: